Polski English

nota-prawna

Warunki korzystania z witryny internetowej, informacje prawne.

 

Właścicielem serwisu

www.kimvideos.pl

są Katarzyna Iwan-Malawska oraz Michał Malawski.

 

Wszystkie materiały prezentowane na stronach

www.kimvideos.pl

są własnością Katarzyny Iwan-Malawskiej oraz Michała Malawskiego.

 

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, aby prezentowany materiał był prawidłowo opisany. Jednocześnie właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności w sytuacji wykorzystania materiału przez Użytkownika, który to materiał jest błędnie opisany na dowolnym polu metadanych (tytuł, opis, słowa kluczowe, rozdzielczość, metoda kompresji, kodek, bitrate, ilość klatek na sekundę, długość i/lub inne).

 

Materiały znajdujące się w serwisie nie mogą być wykorzystywane, kopiowane ani powielane bez zgody właściciela serwisu. Są one udostępniane w trybie online w celach prezentacyjnych i tylko w ten sposób mogą być wykorzystywane przez Użytkownika.

 

Prezentowane materiały zostały sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, co nie zwalnia Użytkownika przed stosowaniem dodatkowej ochrony antywirusowej podczas ich przeglądania. Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek szkód powstałych po stronie Użytkownika serwisu, spowodowanych niewłaściwym ich użytkowaniem lub brakiem takiej możliwości.

 

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, aby był on dostępny przez 24 godziny na dobę. Jednocześnie właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności w sytuacji czasowego lub stałego braku dostępu do serwisu, z przyczyn od niego zależnych i/lub niezależnych.